Plastové podlahové lišty Cezar Slim s výškou 45 mm - 5 dekorov

Aj napriek tomu, že vyššie podlahové lišty majú množstvo výhod, mnoho ľudí hľadá nižšie a elegantnejšie prevedenia. Nižšie lišty sú menej výrazné,a všetky pohľady sa teda budú sústrediť na vašu stenu alebo podlahu. 

 

Svoj účel však splnia. Vyplnia priestor medzi podlahou a stenou, predĺžia životnosť vašej podlahy a dajú elegantný vzhľad akémukoľvek priestoru. Lišty Slim sú 100% vodeodolné, preto sa nemusíte báť ani použitia v náročnejších miestnostiach, v ktorých hrozí riziko kontaktu s vodou. Sú teda vhodné aj napríklad do kúpeľne alebo kuchyne. 

 

Soklová lišta Slim je dokonalým zakončením pre trojvrstvové podlahy, laminátové podlahy a iné tvrdé podlahy. Šírka 22 mm ideálne maskuje dilatačné medzery. Rýchly a jednoduchý systém montáže ocení každý domáci kutil, ale aj vyučený inštalatér.

 

Soklová lišta Masterilne má výšku 45 mm. Každá podlahová lišta sa dodáva v dĺžke 2,5 m. V ponuke máme 5 verzií v dekore dreva s matnou povrchovou úpravou. Pre bezproblémovú inštaláciu dokúpte k lište aj doplnky.

Ako inštalovať podlahovú lištu Slim od výrobcu Cezar? 

Ako sme už písali vyššie, k podlahovej lište Cezar je nutné dokúpiť doplnky, Tieto doplnky vám poslúžia pri inštalácii podlahových líšt. Lišty sa nezrezávajú, na montovanie použijete spojky a pravé a ľavé koncovky. Spojky slúžia na plynulý prechod medzi dvoma lištami. Lišty umiestnite vedľa seba a spojíte ich týmto doplnkom. Pravé a ľavé koncovky vám umožnia ukončiť lištu na pravej alebo ľavej strane.

S kútmi a rohmi si takisto poradíte za pomoci špeciálnych doplnkov. Celý proces je nastavený tak, aby ste si s inštaláciou podlahových líšt Cezar Slim dokázali hravo poradiť aj vy. Doplnky k soklovým lištám Slim sú dodávané v rovnakom dekore, aký má vami vybraná podlahová lišta, pričom si sami zvolíte, koľko spojok, koncoviek, rohov a kútov potrebujete. Odporúčame však vždy vziať o pár ks viac – zabránite tým nedostatku materiálu napríklad pri chybách vo výpočte. 


Parametre podlahovej lišty Slim

Materiál PVC
Výška 45 mm
Dĺžka 2,5 m
Dekor s dekorom
Vodeodolné áno
Možnosť schovať káble  áno
Povrchová úprava mat

 

Dekory podlahových líšt Slim od výrobcu Cezar

Podlahová lišta Slim v dekore Buk

Podlahová lišta Slim v dekore Dab Riverside

Podlahová lišta Slim v dekore Dab Alabama

Podlahová lišta Slim v dekore Dab Belfast

Podlahová lišta Slim v dekore Dab Congo

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie