Plastové podlahové lišty Cezar Slim s výškou 45 mm - 5 dekorov

Aj napriek tomu, že vyššie podlahové lišty majú množstvo výhod, mnoho ľudí hľadá nižšie a elegantnejšie prevedenia. Nižšie lišty sú menej výrazné,a všetky pohľady sa teda budú sústrediť na vašu stenu alebo podlahu. 

 

Svoj účel však splnia. Vyplnia priestor medzi podlahou a stenou, predĺžia životnosť vašej podlahy a dajú elegantný vzhľad akémukoľvek priestoru. Lišty Slim sú 100% vodeodolné, preto sa nemusíte báť ani použitia v náročnejších miestnostiach, v ktorých hrozí riziko kontaktu s vodou. Sú teda vhodné aj napríklad do kúpeľne alebo kuchyne. 

 

Soklová lišta Slim je dokonalým zakončením pre trojvrstvové podlahy, laminátové podlahy a iné tvrdé podlahy. Šírka 22 mm ideálne maskuje dilatačné medzery. Rýchly a jednoduchý systém montáže ocení každý domáci kutil, ale aj vyučený inštalatér.

 

Soklová lišta Masterilne má výšku 45 mm. Každá podlahová lišta sa dodáva v dĺžke 2,5 m. V ponuke máme 5 verzií v dekore dreva s matnou povrchovou úpravou. Pre bezproblémovú inštaláciu dokúpte k lište aj doplnky.

Ako inštalovať podlahovú lištu Slim od výrobcu Cezar? 

Ako sme už písali vyššie, k podlahovej lište Cezar je nutné dokúpiť doplnky, Tieto doplnky vám poslúžia pri inštalácii podlahových líšt. Lišty sa nezrezávajú, na montovanie použijete spojky a pravé a ľavé koncovky. Spojky slúžia na plynulý prechod medzi dvoma lištami. Lišty umiestnite vedľa seba a spojíte ich týmto doplnkom. Pravé a ľavé koncovky vám umožnia ukončiť lištu na pravej alebo ľavej strane.

S kútmi a rohmi si takisto poradíte za pomoci špeciálnych doplnkov. Celý proces je nastavený tak, aby ste si s inštaláciou podlahových líšt Cezar Slim dokázali hravo poradiť aj vy. Doplnky k soklovým lištám Slim sú dodávané v rovnakom dekore, aký má vami vybraná podlahová lišta, pričom si sami zvolíte, koľko spojok, koncoviek, rohov a kútov potrebujete. Odporúčame však vždy vziať o pár ks viac – zabránite tým nedostatku materiálu napríklad pri chybách vo výpočte. 


Parametre podlahovej lišty Slim

Materiál PVC
Výška 45 mm
Dĺžka 2,5 m
Dekor s dekorom
Vodeodolné áno
Možnosť schovať káble  áno
Povrchová úprava mat

 

Dekory podlahových líšt Slim od výrobcu Cezar

Podlahová lišta Slim v dekore Buk

Podlahová lišta Slim v dekore Dab Riverside

Podlahová lišta Slim v dekore Dab Alabama

Podlahová lišta Slim v dekore Dab Belfast

Podlahová lišta Slim v dekore Dab Congo