Keramická dlažba Diamond - 9 farebných prevedení

Hľadáte keramickú dlažbu, ktorá je jedinečná a zároveň maximálne výrazná? Vyberte si keramickú dlažbu Diamond od Monopole Ceramica. 

 

Výrobca porcelánových dlaždíc Monopole Ceramica je na trhu už od roku 2011. Spoločnosť, ktorá sa riadi heslom “Be different” (odlíš sa), má vo svojom produktovom portfóliu množstvo farieb a dizajnov. Každá kolekcia sa vyznačuje originálnym spracovaním, perfektne nadizajnovanými detailami a dlhou životnosťou. 

 

Diamond – to je netradičná kolekcia keramických dlaždíc, ktorú si zaručene každý všimne. Skladá sa z viacerých odtieňov farieb, ktoré sa nachádzajú v malých trojuholníkoch, pospájaných dohromady. Celkový dizajn vytvára efekt Diamantu.

V ponuke máme 3 prevedenia. Odtieň Diamond Colours spája kontrastné farby modrej a prírodnej hnedej až zemitej zelenej. Tmavomodrá v kombinácii so strednou modrou ostro pôsobí proti tmavohnedej, zelenej a béžovej. Konečný výsledok je hravý, nápaditý a výrazný. Obsahuje až 7 farebných prevedení, ktoré môžete medzi sebou jednoducho kombinovať.

Diamond Grey v sebe ukrýva odtiene čiernej a tmavosivej. Na podlahe zanechá elegantný a moderný dojem. Jednotlivé trojuholníky sú síce v jednej farbe, no prechod medzi intenzitou odtieňov je naozaj výrazný.

Diamond White je určený pre všetkých, ktorý hľadajú nenápadné, no zároveň zaujímavé prevedenie podlahy. Odtiene bielej a svetlosivej spolu perfektne hrajú a vytvárajú jednotnú podlahu. 

Kolekciu Diamond nájdete v nasledujúcom rozmere: 

 

20x24 / 8x9”


Navštívte náš showroom v Bratislave v Golden City na Starej Vajnorskej a vyberte si dizajn, ktorý si zamilujete.Produkty síce nenájdete v našom e-shope, no každý jeden dizajn z online katalógu máme v ponuke. Pre cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.  V ponuke máme aj iné typy keramickej dlažby, vinylovej podlahy, laminátovej podlahy alebo drevenej podlahy. Prezrite si naše produktové portfólio a iné položky v online katalógu. Náš tím je vám kedykoľvek k dispozícii. 

Parametre keramickej dlažby Diamond

Materiál Porcelán
Rozmery

20x24 / 8x9”

m2 v balení 0,92
Mrazuvzdorné áno
Dekor s dekorom
Povrch mat
Vhodné na podlahu áno
Vhodné na stenu áno 

 

Dekory keramickej dlažby Diamond

DIAMOND COLORS

DIAMOND GREY

DIAMOND WHITE