Katalog pre spoluprácu

Značky:

mceclip0-15

BerryAlloc ponúka širokú škálu interiérových riešení pre rezidenčné a komerčné projekty, od laminátových, vinylových a parketových podláh až po panely na stenu. Rozsiahly sortiment produktov. BerryAlloc má doživotnú záruku, je odolný a spĺňa súčasné estetické a technické požiadavky: kvalita, rozmanitosť povrchových úprav, odolnosť, životnosť a jednoduchá inštalácia.

 

Berry Alloc kolekcie:

Kolekcia Chateau od Berry Alloc      

 

Vysokotlakové podlahy od Berry Alloc - 65 dekorov

Obklady na stenu od Berry Alloc - 64 dekorov

 

 ___________________________________________________________________________________________

CEZAR

 

 Cezar vyrába niekoľko druhov lišt, od podlahových lišt po soklové lišty a doplnky, ktoré dokážu vylepšiť vzhľad interiéru a zároveň slúžia ako ochrana pred tým, aby sa stena alebo podlaha poškodila a aby sa do medzeri medzi nimi dostala voda, prípadne iné nečistoty.

Cezar kolekcie:

Plastové podlahové lišty Cezar HI-LINE Prestige so šírkou 23,4 mm - 48 dekorov

Podložky pod podlahy Cezar

 

 ___________________________________________________________________________________________

 

Monopole

 

 Monopole Ceramica je jednou z popredných značiek keramickej dlažby a obkladov na svete. Ich sortiment zahŕňa rôzne druhy keramickej dlažby a obkladov, vrátane imitácie dreva, kamena, mramoru a betónu. 

Jedným z hlavných cieľov spoločnosti Monopole Ceramica je vytvárať keramické produkty, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi a požiadavkami zákazníkov. Monopole Ceramica sa snaží byť ekologická a udržateľná. Ich produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov a vyrábajú sa s minimálnym množstvom odpadu.

  

Monopole Ceramica kolekcie:

Keramická dlažba Yosemite - 34 dekorov