Plastové podlahové lišty Cezar Masterline s výškou 60 mm - 12 dekorov

Podlahové lišty Msterline sú najnovšou hybridnou podlahovou lištou na trhu. Sú určené aj pre náročnejších zákazníkov, pretože okamžite zaujmú nezameniteľným štýlom a jedinečnou praktickosťou. Umiestniť ich môžete kdekoľvek v interéri - je len na vás, či sa rozhodnete pre spálňu, obývaciu izbu, hosťovskú izbu, chodbu, kuchyňu alebo kúpeľňu.

 

Na výrobu soklových líšt Masterline bola použitá unikátna kombinácia dvoch materiálov. Aj vďaka tomu ich môžete umiestniť aj do náročnejších bytových priestorov, kde sa zdržuje vlhkosť alebo kontakt s vodou. Medzi takéto izby patrí napríklad kuchyňa alebo kúpeľňa. Ich veľkou výhodou je, že majú dva flexibilné mäkké okraje, ktoré sa prispôsobia nerovnostiam steny a podlahy a utesnia spojenie.

A prečo sa bez soklovej lišty nezaobídete ani vy? Podlahové lišty sú naozaj nevyhnutnosť. Zakryjú totiž priestor medzi podlahou a stenou a výrazne zvýšia životnosť podlahy. Keďže sa jedná o 100% vodeodolné lišty, poslúžia vám aj v náročnejších priestoroch, a to napríklad v kúpeľni alebo kuchyni. Vďaka mäkkých okrajom sa okamžite prispôsobia nerovnostiam podlahy – verne kopírujú výbežok alebo iný objekt, ktorý nie je možné z podlahy odstrániť. 

Lišta má výšku 60 mm. Každá jedna lišta je dlhá 2,4 m. K podlahovej lište Masterline je nutné dokúpiť aj doplnky, medzi ktoré patria spojky, kúty, rohy a pravé a ľavé koncovky. Vybrať si môžete lišty v matnej povrchovej úprave – v bielej farbe alebo s dreveným dekorom. 

Ako inštalovať podlahovú lištu Masterline od výrobcu Cezar? 

Ako sme už písali vyššie, k podlahovej lište Cezar je nutné dokúpiť doplnky, Tieto doplnky vám poslúžia pri inštalácii podlahových líšt. Lišty sa nezrezávajú, na montovanie použijete spojky a pravé a ľavé koncovky. Spojky slúžia na plynulý prechod medzi dvoma lištami. Lišty umiestnite vedľa seba a spojíte ich týmto doplnkom. Pravé a ľavé koncovky vám umožnia ukončiť lištu na pravej alebo ľavej strane.

S kútmi a rohmi si takisto poradíte za pomoci špeciálnych doplnkov. Celý proces je nastavený tak, aby ste si s inštaláciou podlahových líšt Cezar Masterline dokázali hravo poradiť aj vy. Doplnky k soklovým lištám Masterline sú dodávané v rovnakom dekore, aký má vami vybraná podlahová lišta, pričom si sami zvolíte, koľko spojok, koncoviek, rohov a kútov potrebujete. Odporúčame však vždy vziať o pár ks viac – zabránite tým nedostatku materiálu napríklad pri chybách vo výpočte. 

Parametre podlahovej lišty Masterline

Materiál PVC
Výška 60 mm
Dĺžka 2,44 m
Dekor bez dekoru, s dekorom
Vodeodolné áno
Možnosť schovať káble  nie
Pretierateľné áno 

 

Dekory podlahových líšt Masterline od výrobcu Cezar

Podlahová lišta Masterline Biala

Podlahová lišta Crotone

Podlahová lišta Dab Hvide Sande

Podlahová lišta Dab Mgielny Dublin

 Podlahová lišta Dab Saintes

Podlahová lišta Goth Clear

Podlahová lišta Grenlandia

Podlahová lišta Heraklion

Podlahová lišta Kamien Korsika

Podlahová lišta Napoli

Podlahová lišta Rocky Kanada

Podlahová lišta Sosna Morgins