Keramická dlažba Studio - 4 odtiene

Hľadáte keramickú dlažbu, ktorá vás okamžite očarí svojou pravidelnosťou? Vyberte si dlažbu Studio od výrobcu Monopole Ceramica. 

Výrobca porcelánových dlaždíc Monopole Ceramica je na trhu už od roku 2011. Spoločnosť, ktorá sa riadi heslom “Be different” (odlíš sa), má vo svojom produktovom portfóliu množstvo farieb a dizajnov. Každá kolekcia sa vyznačuje originálnym spracovaním, perfektne nadizajnovanými detailami a dlhou životnosťou. 

Porcelánové dlaždice Studio je určená všetkým milovníkom pravidelných línií. Dokonalé šesťuholníky sú perfektným riešením do kúpeľní alebo kuchýň, kde sa budú naozaj krásne vynímať. Umiestniť ich však môžete naozaj kdekoľvek. 

Keramickú dlažbu Studio máme v 4 farebných prevedeniach – biela, čierna, svetlomodrá a sivá. Každý z nich má povrchovú úpravu nápadne pripomínajúcu retro alebo vintage štýl. 

Odtieň Studio Ivory okamžite okúzli tých, ktorí preferujú svetlé farby, jednoduchosť a minimalizmus. Biela je síce na prvý pohľad nenápadná, no keď ju uložíte do miestnosti, vytvoríte naozaj prekrásny celok. 

Studio Black je jeho presný opak. Tmavé dlaždice v prísnej elegancii vyzerajú naozaj luxusne a nadčasovo. Je vhodná najmä do veľkých a priestranných izieb, kde nemáte problém s priestorom. Malé miestnosti by mohli v čiernej farbe pôsobiť optiky menšie. 

Studio Sea sú krásne bledomodré dlaždice, ktoré vytvárajú efekt mora alebo jasnej oblohy. Pôsobia originálne a zaujímavo, no zároveň maximálne harmonicky. Dokombinujte k nim biely nábytok a doplnky a budete sa naozaj cítiť ako na dovolenke.

Chladná sivá v prevedení Studio Cement je moderná a nadčasová. Je úplne jedno, aký štýl preferujete – hodí sa jednoducho ku všetkému. 

 

Kolekciu Studio nájdete v nasledujúcom rozmere: 

 

20x24 / 8x9”Navštívte náš showroom v Bratislave v Golden City na Starej Vajnorskej a vyberte si dizajn, ktorý si zamilujete.Produkty síce nenájdete v našom e-shope, no každý jeden dizajn z online katalógu máme v ponuke. Pre cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.  

Parametre keramickej dlažby Studio

Materiál Porcelán
Rozmery

20x24 / 8x9”

m2 v balení 0,92
Mrazuvzdorné áno
Dekor s dekorom
Povrch mat
Vhodné na podlahu áno
Vhodné na stenu áno 

 

Dekory keramickej dlažby Studio 

STUDIO IVORY

STUDIO BLACK

STUDIO SEA

STUDIO CEMENT