Podlahové lišty Cezar Intense v bielej farbe - dĺžka 2,44 - rôzne výšky - 6 variantov

Hľadáte dokonalú plastovú lištu? Vyberte si podlahovú lištu Intenseod výrobcu Cezar. Podlahové lišty Intense od výrobcu Cezar sú skvelou voľbou pri stavbe alebo rekonštrukcii. Lišty Intense sú vyrobené z extrudovaného polystyrénu a vyznačujú sa vysokou kvalitou, jednoduchou inštaláciou, elegantným prevedením a dlhou životnosťou. Lišty Intense majú viacúčelové využitie – umiestniť ich môžete kdekoľvek v interiéri. 


Ako inštalovať podlahovú lištu Intense od výrobcu Cezar? 

Podlahovú lištu Intense od výrobcu Cezar nainštalujete o stenu dvoma spôsobmi. Vybrať si môžete ktorýkoľvek z nich - obe možnosti vám zabezpečia jednoduchú inštaláciu a dlhú životnosť. Prvým z nich je inštalácia podlahovej lišty Intense za pomoci montážneho kanála, ktorý obsahuje. Na stenu ju prichytíte vďaka špeciálneho klipu. 

 

Na montáž podlahovej lišty Intense môžete použiť aj špeciálne montážne lepidlo. Lepidlo nájdete takisto v našej ponuke.

 

Parametre podlahovej lišty Intense

Materiál extrudovaný polystyrén
Výška 100 mm, 60 mm, 80 mm
Šírka 14 mm
Dĺžka 2,44 m
Dekor bez dekoru
Vodeodolné áno
Možnosť schovať káble áno
Pretierateľné áno 

 

Všetky podlahové lišty z kolekcie Intense od značky Cezar sú vyrobené z extrudovaného polystyrénu v bielej povrchovej úprave. Lišty sú vyrábané bez dekoru, no môžete ich ľubovoľne pretierať. Lišty tak môžete napríklad zladiť s farbou steny alebo použiť kontrastnú farbu. Na pretieranie môžete použiť akúkoľvek farbu vhodnú do interiéru. Z vnútornej strany lišty je možné schovať káble. 

Dĺžka jednej lišty je 2,44 m a šírka 14 mm. Lišty majú rôzne výšky – vybrať si môžete podlahovú lištu Intense s výškou 100 mm, 60 mm alebo 80 mm. Lišty sú 100% vodeodolné, vďaka čomu ich môžete bez problémov umiestniť aj do izieb, kde sa zdrýuje vlhkosť alebo hrozí kontakt s vodou. Sú teda vhodné aj do kuchyne alebo kúpeľne. 

Dekory Intense podlahových líšt Cezar

 Podlahová lišta White Primer od výrobcu Cezar 100x14 mm

Podlahová lišta White Sateen od výrobcu Cezar 100x14 mm

Podlahová lišta White Primer od výrobcu Cezar 60x14 mm

Podlahová lišta White Sateen od výrobcu Cezar 60x14 mm

Podlahová lišta White Primer od výrobcu Cezar 80x14 mm

Podlahová lišta White Sateen od výrobcu Cezar 80x14 mm

Vyššie uvedené lišty síce nie sú dostupné na našom e-shope, no pokiaľ máte o niektorú z nich záujem, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Zašleme vám podrobnú cenovú ponuku a dobu dodania. Ak hľadáte iný typ podlahovej lišty, skúste si pozrieť ostatné dostupné produkty v našom online katalógu alebo priamo v produktovom portfóliu na našom e-shope.