Keramická dlažba Clay - 7 prevedení

Hľadáte dizajnovú a originálnu keramickú dlažbu, ktorú si okamžite všimne každý, kto vojde do miestnosti? Vyberte si dlažbu Clay od výrobcu Monopole Ceramica.

Výrobca porcelánových dlaždíc Monopole Ceramica je na trhu už od roku 2011. Spoločnosť, ktorá sa riadi heslom “Be different” (odlíš sa), má vo svojom produktovom portfóliu množstvo farieb a dizajnov. Každá kolekcia sa vyznačuje originálnym spracovaním, perfektne nadizajnovanými detailami a dlhou životnosťou. 

Porcelánové dlaždice Clay okamžite vyrazí dych všetkým milovníkom netradičných a výrazných kúskov. Každá jedna dlaždica má na sebe originálnu kresbu alebo zaujímavý vzor a povrch je upravený do výraznej retro podoby. Keramická dlažba Clay je 100% vodeodolná a mrazuvzdorná, vďaka čomu ju môžete umiestniť nielen do interiéru, ale aj exteriéru. 

Keramickú dlažbu Studio máme v 7 farebných prevedeniach – od klasických jednofarebných prevedení až po výrazané vzorované kúsky. 

Odtieň Clay Fossil je nenápadný, no zároveň výrazný. Sivá farba s ošúchaným vzhľadom je vhodná do moderných, ale aj vintage miestností. Perfektne vynikne v kombinácii s prevedením Clay Fossil Eve

Clay Fossil Eve má po okrajoch rovnakú sivú farbu, no uprostred sivej dlaždice sa nachádza výraznvý pravidelný modrý vzor. Ako sme písali vyššie, je možné ho kombinovať s prevedením Clay Fossil a vytvoriť tak jedinečný vzhľad.  

Clay Glacier so svojou jemnou svetlosivou vytvára harmóniu s výrazným oranžovo-modrým vzorom, ktorý v sebe ukrýva Clay Glacier Alanis. Nakombinovať ho môžete aj s modro-sivým prevedením dlaždíc Clay Glacier Elvia

Na záver tu máme dvojicu dlaždíc – tehlovo oranžové prevedenie Clay Sienna a Clay Sienna Elvia, ktorá má v strede nápadný modrý vzor. Tieto dva typy môžete medzi sebou takisto kombinovať a vytvoriť tak unikátny vzhľad.  

Kolekciu Clay nájdete v nasledujúcom rozmere: 

 

22,3x22,3 (cm) / 8,78X8,78 (in)

 

Navštívte náš showroom v Bratislave v Golden City na Starej Vajnorskej a vyberte si dizajn, ktorý si zamilujete.Produkty síce nenájdete v našom e-shope, no každý jeden dizajn z online katalógu máme v ponuke. Pre cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.  

Parametre keramickej dlažby Clay

Materiál Porcelán
Rozmery

22,3x22,3/8,78X8,78

m2 v balení 0,9
Mrazuvzdorné áno
Dekor s dekorom
Povrch mat
Vhodné na podlahu áno
Vhodné na stenu áno 

 

Dekory keramickej dlažby Clay

 CLAY FOSSIL

CLAY FOSSIL EVE

CLAY GLACIER

CLAY GLACIER ALANIS

CLAY GLACIER ELVIA

CLAY SIENNA ELVIA

CLAY SIENNA