Vinylové dosky Floorify Long od výrobcu Floorify – 20 dekorov

Vinylová podlaha je jedným z najobľúbenejších typov podláh do akéhokoľvek interiéru. Perfektne zapasuje do spálne, obývacej či detskej izby, no vďaka 100% vodeodolnosti ju hravo umiestnite do miestností, kde sa často zrdžuje vlhkosť a voda. Medzi takéto izby patrí napríklad kuchyňa, kúpeľňa či toaleta. 

V ponuke nájdete množstvo značiek, dizajnov, hrúbok a prevedení. Medzi obľúbene patrí aj značka Floorify, ktoré obohacuje trh zaujímavými kolekciami. V našom online katalógu nájdete kolekciu Floorify Long, ktorá sa vyznačuje netradične dlhými lamelami. 

Floorify Long ponúka extra veľké dosky, ktoré sú vytvorené z kvalitného materiálu a majú detailne prepracovaný dizajn. Lamely sú olejované a na ich povrchu sa nachádzajú jemné ryhy, vďaka čomu verne imitujú drevo.

Podlaha Floorify Long má hrúbku 4,5 mm a zaujímavý rozmer 1524x225 mm. V balení nájdete 2,74 m2.  V-drážka je 4-stranná a trieda záťaže je AC3 - 33. Podlaha je vhodná aj pre podlahové kúrenie a vyznačuje sa tepelným odporom < 0,15 m2 K/W. Inštalujete ju maximálne jednoducho. Na povrch umiestnite podložku, a podlahu Floorify Long následne uložíte na podložku plávajúcim spôsobom. 

 

V našej ponuke v online katalógu nájdete 20 dekorov. Produkty síce v produktovom portfóliu nemáme, no v prípade záujmu o dodatočné informácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Navštíviť nás môžete aj v našom showroome v Bratislave v Golden City, kde si môžete pozrieť vzorky a informovať sa o produktoch. 

 

Špecifikácie vinylovej podlahy Floorify Long od značky Floorify

Povrch Floorify® Silent Touch (PU)
Hrúbka

4,5 mm

V-drážka 4
Vhodné na podlahové kúrenie áno
Rozmery 1524x225 mm
V balíku 2,74 m²
Trieda použitia 33 - AC3
Tepelný odpor < 0,15 m2 K/W

 

Dekory vinylovej podlahy Floorify Long od značky Floorify

Paris Tan

Butter Crisps

Whitsundays

Wool

Brunette

Blush

Croissant

Alpaca

Granola

Cap Blanc Nez

Chantrelle

Hazy Skies

Cap Griz Nes

Champagne

Cider

Cognac

Cohiba

Black Beauty

Honey

Gingerbread