Keramická dlažba-AUGUSTA GOLD

Kód: MON/001
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO €34 –11 %
AUGUSTA GOLD
€34 –11 % €29,98 / m²
Skladom u dodávateľa
Variant

Ak hľadáte zmysel života, nezabudnite pritom na Vašu vysnívanú podlahu zo značkových mramorových dlaždíc. Firma Monopole Ceramic ponúka sadu čistených, leštených, superbielych mramorových dlaždíc v tvare šesťuholníka.

Mramorové dlaždice 

Veľkosť (cm) 59X119   59x59  24,5x21,7
Balenie na m 2 1,39 1,37  
Hrúbka (cm)  1 1,1
Váha (kg/balenie) 31,70 31,40  
Počet balení/paleta 30 40 60
m 2 / paleta 41,70 54,8  
kg  / paleta 981 1271  

Španielska firma Monopole predstavuje vo svojej rade produktov nové veľkosti. Vznikli nové kolekcie vo veľkom formáte a ako porcelánové dlaždice, ktoré je možné vzájomne kombinovať.  Tieto kolekcie majú rôzne povrchové zakončenia: sú to leštené povrchy v superbielej farbe a v každej sérii sú vyrábané ako šesťhranná mozaika. Sú navrhnuté tak, že sa hodia do každého štýlového priestoru.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FORMAT / VEĽKOSŤ

 

 POVRCHY

Výrobca: monopole Ceramica

 

Vyrobené v Španielsku

Štýl: klasický, moderný, rustikálny, drevený

Využitie: chodba, obývačka

PEI - odolnosť voči opotrebovaniu povrchu: PEI IV (podlahy s vyššou intenzitou zaťaženia a vyššou mierou znečistenia, napr. v interiérových priestoroch budov, v halách, na chodbách)

Varianty odtieňov, povrchovej úpravy a farieb: V3 (veľké odchýľky imitujúce napr. prírodné materiály)

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Keramická dlažba s imitáciou dreva
Záruka: 15 rokov
Sortiment: Keramické dlaždice s dreveným dizajnom
kolekcia: Augusta
? Farba: Biela
PEI - odolnosť proti povrchovému opotrebeniu: PEI 3
Výrobca: monopole ceramic
Povrch: Rektifikované (na úzke škáry), Leštený
? Hrúbka: 10 mm
? Použitie: Dlažba – Chodba, Dlažba – Obývacia izba
Kolísanie odtieňov, reliéfu či farieb v rámci výrobku: V3

Monopole Ceramica je jednou z popredných značiek keramickej dlažby a obkladov na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1980 a odvtedy sa zameriava na výrobu keramických produktov vysoko kvalitnej úrovne. Ich produkty sú známe svojou vysokou estetickou hodnotou, trvanlivosťou a výnimočným dizajnom.

V súčasnosti má Monopole Ceramica pobočky v mnohých krajinách sveta, vrátane Spojených štátov, Kanady, Veľkej Británie, Nemecka, Francúzska a mnohých ďalších. Ich sortiment zahŕňa rôzne druhy keramickej dlažby a obkladov, vrátane imitácie dreva, kamena, mramoru a betónu.

Jedným z hlavných cieľov spoločnosti Monopole Ceramica je vytvárať keramické produkty, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi a požiadavkami zákazníkov. Ich produktový sortiment sa preto neustále mení a vylepšuje sa v snahe ponúkať zákazníkom to najlepšie. Spoločnosť sa vždy snaží ísť s dobou a predstaviť nové trendy, aby sa stala lídrom na trhu keramickej dlažby a obkladov.

Monopole Ceramica sa snaží byť ekologická a udržateľná. Ich produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov a vyrábajú sa s minimálnym množstvom odpadu. Spoločnosť investuje do moderných technológií a procesov výroby, aby minimalizovali svoj vplyv na životné prostredie a snažili sa znižovať svoju uhlíkovú stopu.