Podlahová lišta plastová -Prestige Cezar - biela lesklá-P089

Kód: 605086/1 605086/PRA 605086/SPO 605086/VN 605086/VON 605086/AV Zvoľte variant
Vodeodolný
Značka: Cezar
€4,08 / ks €0,63 / ks €0,63 / ks €0,63 / ks €0,63 / ks €0,63 / ks od €0,63 / ks €4,90 vrátane DPH €0,75 vrátane DPH €0,75 vrátane DPH €0,75 vrátane DPH €0,75 vrátane DPH €0,75 vrátane DPH od €0,75 vrátane DPH
Skladom (3 ks) Skladom (19 ks) Skladom (14 ks) Skladom u dodávateľa Skladom (6 ks) Skladom (17 ks) Zvoľte variant
Variant

Podlahová lišta plastová - Prestige Cezar - biela lesklá

Rozmery: 2500 x 75 x 22 mm

Príslušenstvo v rovnakej farbe ako lišta: Vnútorný kút + vonkajší roh + spojka + pravé a ľavé ukončenie. Nutné doplnky k plastovej lište. 

Zvýraznite krásu svojho priestoru plastovými lištami Cezar - Prestige, ktoré sú nepostrádateľným prvkom každého projektu rekonštrukcie. Naše plastové soklové lišty sú navrhnuté tak, aby hladko dopĺňali vašu podlahu a poskytovali konečný vzhľad, ktorý pozdvihne celkovú estetiku vášho priestoru.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podlahová lišta plastová -Prestige Cezar - biela lesklá

Zvýraznite krásu svojho priestoru plastovými lištami Cezar - Prestige, ktoré sú nepostrádateľným prvkom každého projektu rekonštrukcie. Naše plastové soklové lišty sú navrhnuté tak, aby hladko dopĺňali vašu podlahu a poskytovali konečný vzhľad, ktorý pozdvihne celkovú estetiku vášho priestoru.

Prečo si vybrať plastovú lištu Cezar - Prestige?

Prispôsobiteľné dizajny: Chápeme, že každý priestor je jedinečný, a preto ponúkame rôzne dizajny, ktoré vyhovujú vášmu individuálnemu štýlu. Vyberte si dizajn, ktorý dokonale ladí s vašou podlahou a vytvára súdržný a vizuálne príťažlivý vzhľad.

Všestranné farebné možnosti: Naše plastové soklové lišty sa dodávajú v rôznych farbách, čo vám umožní zladiť ich s vašim existujúcim dekorom alebo urobiť odvážne vyhlásenie s kontrastným odtieňom. Či už uprednostňujete jemné neutrálne alebo žiarivé odtiene, máme perfektnú farbu, ktorá doplní váš priestor.

Správa káblov: Už vás nebavia chaotické káble, ktoré zahlcujú vašu podlahu? Naše soklové lišty poskytujú praktické riešenie so zabudovaným priestorom až pre tri káble. Udržujte svoj priestor organizovaný a uprataný a užívajte si elegantný a nenápadný dizajn našich soklových líšt.

Doplnok k akejkoľvek podlahe: Bez ohľadu na to, aký typ podlahy máte, naša plastová lišta - Prestige je navrhnutá ako všestranný doplnok. Či už ide o tvrdé drevo, laminát, dlaždice alebo akýkoľvek iný materiál, naše soklové lišty dodávajú konečný vzhľad, ktorý spája miestnosť dohromady.

Dokončite vzhľad: Na zabezpečenie bezproblémovej inštalácie ponúkame celý rad príslušenstva vrátane spojok, rohov a koncoviek. Tieto doplnky nielen zvyšujú funkčnosť lišty, ale prispievajú aj k leštenému a profesionálnemu povrchu.

Materiál: plast

V súčasnosti je to jedna z najelegantnejších soklových líšt na trhu, a to predovšetkým jednotnou hladkou štruktúrou, výškou, pestrosťou farieb a kompletným systémom doplnkov. Soklová lišta Hi-Line Prestige sa navyše ľahko montuje a demontuje, čo umožňuje splniť požiadavky najnáročnejších užívateľov.

Vzorová lišta + doplnky:

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Soklové lišty
Záruka: 2 roky
kolekcia: cezar-HI-LINE PRESTIGE
? Farba: Biela
? Rozmer: 2500x75x22 mm
Materiál: plast - PVC ( polyvinyl chloride )
? Montáž: pomocou skrutiek
nálada: svetlá
Štýl: jednofarebné
formát: podlahová lišta
Šírka: 75 mm

Installation instructions for CEZAR PREMIUM skirting board

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: