Podložka BASIC HYDRO s parozábranou s hrúbkou 55 mic, s celkovou hrúbkou 3 mm, v žltom prevedení (rolka 1x15m=15m2] Cezar

Kód: 8871
€0,84 / m² €1,01 vrátane DPH
Skladom u dodávateľa

Dodatočné informácie

Farby sa môžu mierne líšiť od skutočnosti v závislosti od nastavenia počítača.

Basic Hydro Roll je dvojvrstvová podložka, ktorá je charakteristická vlastnosťami

polyetylenovej peny a parozábrany s hrúbkou 50 μm.

Tvorí prvú vrstvu podlahovej izolácie voči vlhkosti a plesni. 

hrúbka 3 mm + 50 μm
Vyhrievaná podlaha Nie
rozmery: 1x15 m

 

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Podložka pod podlahu
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.2 kg
kolekcia: cezar -underlays
Materiál: polyetylén
miera zmenšenia dopadového hluku: 16 dB
? Hrúbka: 3 mm

Podložka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pri renovácii či výstavbe domu je dôležitý výber správnych materiálov a príslušenstva. Ak sa zameriavate na dokonalé detaily vo vašom domove, určite sa nevyhnete výberu správnych podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. V dnešnej dobe existuje množstvo značiek, ktoré ponúkajú podobné výrobky, no ak hľadáte kvalitné a funkčné riešenia, určite by ste si mali všimnúť poľskú značku Cezar.

Cezar je spoločnosť založená v roku 1992, ktorá sa špecializuje na výrobu podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. Sú jedným z najväčších výrobcov v Poľsku a ich produkty sú dostupné v mnohých krajinách Európy. Značka Cezar má jednoznačnú výhodu vďaka tomu, že používa iba prvotriedne suroviny, ktoré sú starostlivo vyberané a testované, aby sa zaručila kvalita a trvanlivosť ich produktov. Tým, že sú všetky ich výrobky vyrobené v Poľsku, môžu byť aj cenovo dostupnejšie pre zákazníkov. Cezar vyrába niekoľko druhov lišt, od podlahových lišt po soklové lišty a doplnky, ktoré dokážu vylepšiť vzhľad interiéru a zároveň slúžia ako ochrana pred tým, aby sa stena alebo podlaha poškodila a aby sa do medzeri medzi nimi dostala voda, prípadne iné nečistoty.