Veľkoformátové dlažba

Veľkoformátové dlažba

Veľkoformátové dlažba, tiež známe ako nadrozmerné alebo extra veľké dlaždice, zásadne zmenili architektonický a dizajnový priemysel svojimi impozantnými rozmermi a výraznou estetickou príťažlivosťou. Tieto dlaždice typicky prekračujú štandardnú veľkosť tradičných dlaždíc a dokážu transformovať akýkoľvek priestor do vizuálne úchvatného prostredia.

 

Všestrannosť veľkoformátových plátov je jednou z ich kľúčových výhod. Môžu byť použité na mnoho rôznych povrchov, vrátane podláh, obkladov, pracovných dosiek a dokonca nábytku. Ich jednotný vzhľad vytvára elegantný dojem, ktorý zlepšuje celkovú estetiku dizajnu. Navyše, väčšia plocha minimalizuje počet spádov medzi platňami, čo vytvára súdržnejší a nepretržitý vizuálny zážitok.

 

Okrem toho veľkoformátové platne ponúkajú praktické výhody z hľadiska inštalácie a údržby. Vzhľadom na ich väčšiu veľkosť je potrebné menej kusov na pokrytie danej plochy, čo znižuje počet spojov a potenciálnych slabých miest. To nielenže zjednodušuje proces inštalácie, ale tiež zlepšuje trvanlivosť a dlhovekosť hotového projektu. Navyše, znížený počet spádov uľahčuje čistenie a údržbu, pretože je menej štrbín, kde sa môže usádzať nečistota a špina.

1 položiek celkom
arabescato 120 270 1
€1 / m²

Z dôvodu obmedzenia plynúceho z exkluzívnosti dizajnu dlažby je zobrazenie ceny možné len zákazníkom z Bratislavského kraja na základe pravidiel určených spoločnosťou ENERGIE...

Kód: ARA/120X270/107.02/80.99