Podložka Cezar 2mm PRO IZO ROLL - vhodné pre podlahové vykurovanie

Kód: 8878
New
Značka: Cezar
€3,28 / m² €3,94 vrátane DPH
Skladom u dodávateľa
Hrúbka  2mm
Nárazová zvuková izolácia  19 dB
Podlahové vykurovanie Áno

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Farby sa môžu mierne líšiť od skutočnosti v závislosti od individuálneho nastavenia monitora.Podložka Pro Izo Roll CEZAR je vyrobená z polyetylénu. S touto izoláciou sa ľahko a jednoducho manipuluje. Je určená na splývavé podlahy ako vyrovnávací podklad pred pokládkou laminátových, drevom obložených alebo drevu podobných podlahových krytín. Polyetylénová pena Pro Izo Roll CEZAR je dodatočne upravená procesom zosieťovania polymérnych reťazcov, ktorý zvyšuje statickú a dynamickú odolnosť proti zaťaženiu. Krížové spojenie polymérnych reťazcov a medzimolekulárna štruktúra dávajú tejto izolácii vysokú hustotu. Vďaka menším priestorom medzi reťazcami má materiál lepšiu absorpciu a tlmenie zvukov. Odporúča sa používať spolu s Cezar Basic Izopar - parotesnou fóliou.

Nárazové zvuky: Nárazové zvuky spôsobujú kroky, ktoré sa šíria do okolitých miestností.

Tlaková sila: Podložku nie je možné vystavovať nepretržitému tlaku a deformácii, aby sa nepoškodil zámkový systém na vašej laminátovej podlahe. Vysoká deformácia môže poškodiť clickové spojenie na laminátovej podlahe. Podložka má schopnosť odolávať záťaži v clickovom spojení, čo spôsobuje redukciu veľkosti. Táto schopnosť sa označuje ako tlaková sila.

Kompenzácia nerovnosti: Vďaka asymetrickému tvaru povrchu podložky, kde na jednej strane je hladká a na druhej strane je nerovná, je možné prispôsobovať podklad a vyrovnávať akúkoľvek nerovnosť povrchu.

Chráni podlahu pred ohybom počas jej využívania, ako aj pred poškodením zámkového systému v laminátovej podlahe.

 

Tepelná izolácia: Podložka vďaka svojím izolačným parametrom vytvára bariéru voči studenej podlahe, čo zabraňuje tepelným stratám. Vďaka tomu sa znížia náklady na

vykurovanie a zabezpečí sa tepelný komfort pre obyvateľov.

Ochrana pred vlhkosťou: Vlhkosť je najhorším nepriateľom dreva a drevo imitujúcej podlahy.Spôsobuje výskyt nechcených mikroorganizmov a húb. Zloženie podložky chráni predvlhkosťou, čím sa zlepšuje životnosť podlahy.Parameter štandardnej odchýlky sa uvádza pri podložkách s integrovanou parozábranou.

Reakcia na oheň: Táto trieda stanovuje horľavosť materiálu. Podlahová izolácia sa klasifikuje podľa reakcie na oheň.

Vyhrievaná podlaha: Vďaka inovatívnej technológií výroby sa táto podložka vyrába z

materiálov s najnižšou mierou tepelného odporu, čím sa umožní prenos horúceho

vzduchu do miestností. Okrem toho môže mať podložka otvory, ktoré umožnia

ideálny prestup tepla z vykurovacieho systému do podlahy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Podložka pod podlahu
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.3 kg
kolekcia: cezar -underlays
Materiál: polyolefínová pena
miera zmenšenia dopadového hluku: ~19dB
? Hrúbka: 2 mm
? Použitie: Interiér

Podložka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pri renovácii či výstavbe domu je dôležitý výber správnych materiálov a príslušenstva. Ak sa zameriavate na dokonalé detaily vo vašom domove, určite sa nevyhnete výberu správnych podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. V dnešnej dobe existuje množstvo značiek, ktoré ponúkajú podobné výrobky, no ak hľadáte kvalitné a funkčné riešenia, určite by ste si mali všimnúť poľskú značku Cezar.

Cezar je spoločnosť založená v roku 1992, ktorá sa špecializuje na výrobu podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. Sú jedným z najväčších výrobcov v Poľsku a ich produkty sú dostupné v mnohých krajinách Európy. Značka Cezar má jednoznačnú výhodu vďaka tomu, že používa iba prvotriedne suroviny, ktoré sú starostlivo vyberané a testované, aby sa zaručila kvalita a trvanlivosť ich produktov. Tým, že sú všetky ich výrobky vyrobené v Poľsku, môžu byť aj cenovo dostupnejšie pre zákazníkov. Cezar vyrába niekoľko druhov lišt, od podlahových lišt po soklové lišty a doplnky, ktoré dokážu vylepšiť vzhľad interiéru a zároveň slúžia ako ochrana pred tým, aby sa stena alebo podlaha poškodila a aby sa do medzeri medzi nimi dostala voda, prípadne iné nečistoty.