Podložka Cezar pod plávajúcu podlahu s ochranou proti vlhkosti 2 mmPRO THERMO VAPOR STOP - vhodné pre podlahové vykurovanie

Kód: 8880
New
Značka: Cezar
€3,25 / m² €3,90 vrátane DPH
Skladom u dodávateľa
Hrúbka  2mm
Nárazová zvuková izolácia  18 dB
Podlahové vykurovanie Áno

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Farby sa môžu mierne líšiť od skutočnosti v závislosti od individuálneho nastavenia monitora.PRO Thermo Vapor Stop - je podkladová vrstva z polyetylénu s vysokou hustotou a integrovanou metalizovanou fóliou, ktorá zabezpečuje parozábranu. Fólia má presah a lepiacu lištu na tesné spojenie podkladov. Parotesná fólia zaisťuje lepšie povrchové napätie a chráni klikové spoje hornej podlahy pred poškodením. 100 % recyklovateľná, bez FCKW, ekologická. Podložka je použiteľná na plávajúce podlahy a parkety. Vlastnosti: Veľmi nízky tepelný odpor, a preto je ideálna pre podlahové vykurovanie. Veľmi vysoká pevnosť v tlaku. Vysoká kompenzácia lokálnych nerovností. Vysoká ochrana proti vlhkosti (nie je potrebná parotesná fólia).

Nárazové zvuky: Nárazové zvuky spôsobujú kroky, ktoré sa šíria do okolitých miestností.

Tlaková sila: Podložku nie je možné vystavovať nepretržitému tlaku a deformácii, aby sa nepoškodil zámkový systém na vašej laminátovej podlahe. Vysoká deformácia môže poškodiť clickové spojenie na laminátovej podlahe. Podložka má schopnosť odolávať záťaži v clickovom spojení, čo spôsobuje redukciu veľkosti. Táto schopnosť sa označuje ako tlaková sila.

Kompenzácia nerovnosti: Vďaka asymetrickému tvaru povrchu podložky, kde na jednej strane je hladká a na druhej strane je nerovná, je možné prispôsobovať podklad a vyrovnávať akúkoľvek nerovnosť povrchu.

Chráni podlahu pred ohybom počas jej využívania, ako aj pred poškodením zámkového systému v laminátovej podlahe.

 

Tepelná izolácia: Podložka vďaka svojím izolačným parametrom vytvára bariéru voči studenej podlahe, čo zabraňuje tepelným stratám. Vďaka tomu sa znížia náklady na

vykurovanie a zabezpečí sa tepelný komfort pre obyvateľov.

Ochrana pred vlhkosťou: Vlhkosť je najhorším nepriateľom dreva a drevo imitujúcej podlahy.Spôsobuje výskyt nechcených mikroorganizmov a húb. Zloženie podložky chráni predvlhkosťou, čím sa zlepšuje životnosť podlahy.Parameter štandardnej odchýlky sa uvádza pri podložkách s integrovanou parozábranou.

Reakcia na oheň: Táto trieda stanovuje horľavosť materiálu. Podlahová izolácia sa klasifikuje podľa reakcie na oheň.

Vyhrievaná podlaha: Vďaka inovatívnej technológií výroby sa táto podložka vyrába z

materiálov s najnižšou mierou tepelného odporu, čím sa umožní prenos horúceho

vzduchu do miestností. Okrem toho môže mať podložka otvory, ktoré umožnia

ideálny prestup tepla z vykurovacieho systému do podlahy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Podložka pod podlahu
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.3 kg
kolekcia: cezar -underlays
Materiál: polyolefínová pena
miera zmenšenia dopadového hluku: ~18dB
? Hrúbka: 2 mm
? Použitie: Interiér

Podložka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: