Lepidlo Creativa - na lepenie dekoratívnych prvkov na stenu

Kód: 881671
Neohodnotené
Značka: Cezar
€13,19 / ks
Skladom (15 ks)

Super silné montážne lepidlo na lepenie dreva, kameňa, keramiky, umelých hmôt (s výnimkou PE a PP) a kovov na stavebných konštrukciách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Super silné montážne lepidlo na lepenie dreva, kameňa, keramiky, umelých hmôt (s výnimkou PE a PP) a kovov na stavebných konštrukciách. Neobsahuje rozpúšťadla, nezafarbuje podklad, po vytvrdnutí je vodotesné. Po vyschnutí je možné ho natrieť akrylovými farbami. Spôsob použitia: používať pri teplote +5°C až +30°C. Na odmastené a prachu zbavené suché povrchy (jeden povrch musí byť porézny) nanášať lepidlo v pásoch alebo bodovo, max. na vzdialenosť 15 cm. Lepidlo môže zostať otvorené max. 15 min, potom spojte obidve plochy a stlačte. Doba schnutia je 24 hodín. Čerstvé škvrny vyčistiť vodou. Skladovanie: v pôvodnom balení pri teplote od +5°C až +25°C. Doba expirácie, viď obal.

Dodatočné parametre

Kategória: Inštalačné nástroje a čistiace prostriedky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Pri renovácii či výstavbe domu je dôležitý výber správnych materiálov a príslušenstva. Ak sa zameriavate na dokonalé detaily vo vašom domove, určite sa nevyhnete výberu správnych podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. V dnešnej dobe existuje množstvo značiek, ktoré ponúkajú podobné výrobky, no ak hľadáte kvalitné a funkčné riešenia, určite by ste si mali všimnúť poľskú značku Cezar.

Cezar je spoločnosť založená v roku 1992, ktorá sa špecializuje na výrobu podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. Sú jedným z najväčších výrobcov v Poľsku a ich produkty sú dostupné v mnohých krajinách Európy. Značka Cezar má jednoznačnú výhodu vďaka tomu, že používa iba prvotriedne suroviny, ktoré sú starostlivo vyberané a testované, aby sa zaručila kvalita a trvanlivosť ich produktov. Tým, že sú všetky ich výrobky vyrobené v Poľsku, môžu byť aj cenovo dostupnejšie pre zákazníkov. Cezar vyrába niekoľko druhov lišt, od podlahových lišt po soklové lišty a doplnky, ktoré dokážu vylepšiť vzhľad interiéru a zároveň slúžia ako ochrana pred tým, aby sa stena alebo podlaha poškodila a aby sa do medzeri medzi nimi dostala voda, prípadne iné nečistoty.