Keramická dlažba 15x90 (cm) - ORINOCO BEIGE - dizajn dreva - steny + podlaha - exteriér + interiér

Kód: MON/011
€28,21 –46 %
photo 2023 03 09 09 20 07
€28,21 –46 % €15,08 / m² €18,10 vrátane DPH
Skladom (129,6 m²)

Teplo keramiky orinoco v drevenom dizajne a jeho príjemný vzhľad sú jedinečné. Séria, ktorá sa snaží vytvárať priestory s osobitosťou a nadčasovosťou.

Veľkosť (cm) 15X90
Balenie /m 2 1.08
Hrúbka (mm) 11
Váha (kg/krabica) 23.66
Krabice na palete 60
2 / paleta
64.80
Kg/paleta 1435

Detailné informácie

Podrobný popis

„Tento vynikajúci porcelánový dizajn s názvom ORINOCO BEIGE pochádza zo Španielska a ponúka vám všestrannosť na vylepšenie vnútorných aj vonkajších priestorov s flexibilitou pri zdobení stien aj podláh. Matný,  v krémových tónoch presne a presne zachytáva krásu a teplo prírody. vernosť.

Každý kúsok z tejto série je jedinečne spracovaný a vytvára harmonickú atmosféru bez toho, aby zahltil zmysly. Rozmery 15x90 centimetrov, hrúbka 11 milimetrov a hmotnosť 23,66 kilogramov na krabicu robia z tohto porcelánu elegantnú a ľahkú voľbu pre vaše steny a podlahy.

Sme hrdí na to, že garantujeme každý kus ako hodnotné a umelecké dielo krásy. Zažite krásu a zachovanie prírodných hodnôt s ORINOCO BEIGE z kolekcie ORINOCO , vysokokvalitnou voľbou.“

Technický popis:

Keramická dlažba 15x90 (cm) - ORINOCO BEIGE - drevené prevedenie - steny + podlahy - vonkajšia + vnútro

Rozmery: 15x90 centimetrov Množstvo v škatuli: 1,08 metrov štvorcových Hrúbka: 11 milimetrov Hmotnosť škatule: 23,66 kilogramov Počet krabíc na palete: 60 Plocha na palete: 64,80 metrov štvorcových Celková hmotnosť na paletu: 1 435 kilogramov

Séria ORINOCO , inšpirovaná prírodou, spája dizajn dreva v porceláne. S jemnými rozdielmi medzi jednotlivými kusmi je každá položka v tejto sérii jedinečným a umeleckým výtvorom. Vďaka kombinácii krásy a kvality ponúka tento produkt vhodnú možnosť pre vnútorné aj vonkajšie steny a podlahy vo vašom priestore.“

Technické vlastnosti a balenie

Obklady na stenu       Podlahové dlaždice                   Porcelán                               Matný                           De tónované

                                                                

                                                                

Odolnosť proti mrazu                      RELIÉF

                                        

 

Technické vlastnosti Stredná hodnota
Adsorpcia vody E < 0,5 %
Odolnosť Mohs 7
Odolnosť proti oderu PEI 3
Odolnosť proti mrazu Áno
Odolnosť Voči chemickým produktom Odolať
Protišmykové dlaždice trieda 1
Neprítomnosť olova Odolať

 

Harmonizovaná technická špecifikácia : EN 14411: 2016

Veľkosť

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Keramická dlažba s imitáciou dreva
Záruka: 15 rokov
Hmotnosť: 18.62 kg
kolekcia: monopole -ORINOCO
? Farba: Hnedá
nálada: svetlá
PEI - odolnosť proti povrchovému opotrebeniu: PEI 3
Výrobca: monopole ceramic
Štýl: Vzhľad dreva
formát: doska
Povrch: Matný
? Hrúbka: 11 mm
? Použitie: Dlažba – Chodba, Dlažba – Obývacia izba

YOSEMITE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monopole Ceramica je jednou z popredných značiek keramickej dlažby a obkladov na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1980 a odvtedy sa zameriava na výrobu keramických produktov vysoko kvalitnej úrovne. Ich produkty sú známe svojou vysokou estetickou hodnotou, trvanlivosťou a výnimočným dizajnom.

V súčasnosti má Monopole Ceramica pobočky v mnohých krajinách sveta, vrátane Spojených štátov, Kanady, Veľkej Británie, Nemecka, Francúzska a mnohých ďalších. Ich sortiment zahŕňa rôzne druhy keramickej dlažby a obkladov, vrátane imitácie dreva, kamena, mramoru a betónu.

Jedným z hlavných cieľov spoločnosti Monopole Ceramica je vytvárať keramické produkty, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi a požiadavkami zákazníkov. Ich produktový sortiment sa preto neustále mení a vylepšuje sa v snahe ponúkať zákazníkom to najlepšie. Spoločnosť sa vždy snaží ísť s dobou a predstaviť nové trendy, aby sa stala lídrom na trhu keramickej dlažby a obkladov.

Monopole Ceramica sa snaží byť ekologická a udržateľná. Ich produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov a vyrábajú sa s minimálnym množstvom odpadu. Spoločnosť investuje do moderných technológií a procesov výroby, aby minimalizovali svoj vplyv na životné prostredie a snažili sa znižovať svoju uhlíkovú stopu.