Keramická dlažba 8x40 (cm)- ORINOCO BEIGE CHEVRON-dizajn dreva - vzor rybia kosť - steny + podlaha - exteriér + interiér

Kód: MON/007
€33,91 –38 %
ORINOCO CHEVRON BEIGE 8X40 16
€33,91 –38 % €20,78 / m² €24,94 vrátane DPH
Skladom (124,8 m²)

Použitie porcelánového dizajnu Orinoco Beige Chevron vám ponúka možnosť premeniť váš priestor na teplé a prirodzené prostredie. Táto séria porcelánových dlaždíc s dizajnom matného dreva a krémovou farebnou schémou prináša krásu a pokoj prírody do vášho priestoru. Každý kus je jedinečným umeleckým dielom, ktoré prináša harmóniu a krásu do vášho okolia. Zažite túto skutočnú krásu a dajte svojmu životu nový lesk. 

Veľkosť (cm) 8x40
Balenie /m 2 0.96
Hrúbka (mm) 9
Váha (kg/krabica) 17.6
Krabice na palete 65
2 / paleta
62.4
Kg/paleta 1.140

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Posuňte svoj obytný priestor na novú úroveň s vynikajúcimi keramickými dlaždicami Orinoco Beige Chevron. Tieto porcelánové dlaždice vyrobené v Španielsku nanovo definujú všestrannosť a bezproblémovo spájajú vnútorné a vonkajšie priestory. Matný dizajn inšpirovaný drevom v krémových tónoch dodá vašim stenám a podlahám teplý a elegantný nádych.

Precíznosť chevronového vzoru odráža precíznu remeselnú zručnosť a vytvára jedinečnú a harmonickú atmosféru. Či už sú inštalované v interiéri alebo exteriéri, na stenách alebo podlahách, dlaždice Orinoco Beige Chevron ponúkajú nadčasovú estetiku, ktorá zachytáva podstatu prirodzenej krásy.

Technické vlastnosti a balenie

Obklady na stenu       Podlahové dlaždice                   Porcelán                               Matný                           De tónované

                                                                

                                                                

Odolnosť proti mrazu                      RELIÉF

                                        

 

Technické vlastnosti Stredná hodnota
Adsorpcia vody E < 0,5 %
Odolnosť Mohs 7
Odolnosť proti oderu PEI 3
Odolnosť proti mrazu Áno
Odolnosť Voči chemickým produktom Odolať
Protišmykové dlaždice trieda 1
Neprítomnosť olova Odolať

 

Harmonizovaná technická špecifikácia : EN 14411: 2016

Veľkosť

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Keramická dlažba s imitáciou dreva
Záruka: 15 rokov
Hmotnosť: 17.31 kg
kolekcia: monopole -ORINOCO
? Farba: Hnedá
nálada: svetlá
PEI - odolnosť proti povrchovému opotrebeniu: PEI 3
Výrobca: monopole ceramic
Štýl: Vzhľad dreva
formát: dlaždica chevron
Povrch: Matný
? Hrúbka: 9 mm
? Použitie: Dlažba – Chodba, Dlažba – Obývacia izba
Kolísanie odtieňov, reliéfu či farieb v rámci výrobku: V3

YOSEMITE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monopole Ceramica je jednou z popredných značiek keramickej dlažby a obkladov na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1980 a odvtedy sa zameriava na výrobu keramických produktov vysoko kvalitnej úrovne. Ich produkty sú známe svojou vysokou estetickou hodnotou, trvanlivosťou a výnimočným dizajnom.

V súčasnosti má Monopole Ceramica pobočky v mnohých krajinách sveta, vrátane Spojených štátov, Kanady, Veľkej Británie, Nemecka, Francúzska a mnohých ďalších. Ich sortiment zahŕňa rôzne druhy keramickej dlažby a obkladov, vrátane imitácie dreva, kamena, mramoru a betónu.

Jedným z hlavných cieľov spoločnosti Monopole Ceramica je vytvárať keramické produkty, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi a požiadavkami zákazníkov. Ich produktový sortiment sa preto neustále mení a vylepšuje sa v snahe ponúkať zákazníkom to najlepšie. Spoločnosť sa vždy snaží ísť s dobou a predstaviť nové trendy, aby sa stala lídrom na trhu keramickej dlažby a obkladov.

Monopole Ceramica sa snaží byť ekologická a udržateľná. Ich produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov a vyrábajú sa s minimálnym množstvom odpadu. Spoločnosť investuje do moderných technológií a procesov výroby, aby minimalizovali svoj vplyv na životné prostredie a snažili sa znižovať svoju uhlíkovú stopu.