Keramická dlažba 15x90 (cm) - YOSEMITE TAUPE - dizajn dreva - steny + podlaha - exteriér + interiér

Kód: 5267/15X2 MON/012 Zvoľte variant
€28,91 od €28,91 - –16 % až –16 %
Yosemite Taupe Placket Ambiente 4
€28,91 od €28,91 - –16 % až –16 % €48,97 / ks €24 / m² od €24 / m²
Skladom u dodávateľa Skladom (129,6 m²) Zvoľte variant
Variant

Textúra a teplé farby kolekcie Yosemite ponúkajú spojenie s prírodou a každý jeden vzor sa vyznačuje autentickosťou a jemnosťou, ktorá je výzvou pre naše zmysly. Každý kus je jedinečný.

Veľkosť (cm) 15X90
Balenie /m 2 1.08
Hrúbka (mm) 11
Váha (kg/krabica) 23.66
Krabice na palete 60
2 / paleta
64.80
Kg/paleta 1435

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľkosť

ACABADOS / FINISHES

COLORES / COLORS

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Keramická dlažba s imitáciou dreva
Záruka: 15 rokov
kolekcia: monopole - YOSEMITE
? Farba: Hnedá
Materiál: Keramika / Porcelán
? Montáž: lepidlo
nálada: sivá
Štýl: Vzhľad dreva
formát: doska
Povrch: Matný
? Hrúbka: 11 mm
? Použitie: Interiér, Exteriér

YOSEMITE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monopole Ceramica je jednou z popredných značiek keramickej dlažby a obkladov na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1980 a odvtedy sa zameriava na výrobu keramických produktov vysoko kvalitnej úrovne. Ich produkty sú známe svojou vysokou estetickou hodnotou, trvanlivosťou a výnimočným dizajnom.

V súčasnosti má Monopole Ceramica pobočky v mnohých krajinách sveta, vrátane Spojených štátov, Kanady, Veľkej Británie, Nemecka, Francúzska a mnohých ďalších. Ich sortiment zahŕňa rôzne druhy keramickej dlažby a obkladov, vrátane imitácie dreva, kamena, mramoru a betónu.

Jedným z hlavných cieľov spoločnosti Monopole Ceramica je vytvárať keramické produkty, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi a požiadavkami zákazníkov. Ich produktový sortiment sa preto neustále mení a vylepšuje sa v snahe ponúkať zákazníkom to najlepšie. Spoločnosť sa vždy snaží ísť s dobou a predstaviť nové trendy, aby sa stala lídrom na trhu keramickej dlažby a obkladov.

Monopole Ceramica sa snaží byť ekologická a udržateľná. Ich produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov a vyrábajú sa s minimálnym množstvom odpadu. Spoločnosť investuje do moderných technológií a procesov výroby, aby minimalizovali svoj vplyv na životné prostredie a snažili sa znižovať svoju uhlíkovú stopu.