Polystyrénové lišty - LPC-12- 19x19mm Cezar L=2,44m

Kód: 101 899058
Neohodnotené
€5 / ks
Skladom u dodávateľa

Polystyrénové lišty - LPC-12- 19x19mm Cezar L=2,44m

Rozmery: 2440 x 19 x 19 mm

Soklová lišta Elegance predstavuje elegantný doplnok k podlahe. Je vyrobená z extrudovaného polystyrénu, materiálu, ktorý zabezpečuje tepelnú izoláciu a je vodeodolný. Je to praktické zakončenie podlahy a zároveň prepojenie so stenou. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénové lišty - LPC-12- 19x19mm Cezar L=2,44m 

Lišty Elegance 

Elegantné lišty vyrobené z extrúdovaného polystyrénu predstavujú nové výrobky, ktoré si postupne získavajú uznanie medzi najnáročnejšími zákazníkmi. Okrem elegantného vzhľadu majú viac výhod a je možné zvoliť si farbu lišty či dokonca namaľovať lištu rovnakou farbou ako je vaša stena. Tým lišta vytvorí akýsi monolit s atraktívnym vzhľadom. Tieto lišty sú odolné voči vlhkosti, umožňujú zakryť káble pre elektrické spotrebiče a ukončenia papierovej tapety a v neposlednom rade sú charakteristické svojou trvácnosťou.

Okrem toho elegantné lišty sa jednoducho režú a montujú a pri ich inštalácii vznikajú neviditeľné spoje. Elegantné lišty sa inštalujú pomocou rýchloschnúceho lepidla stuccowork - Creativa. Široká škála rôznych veľkostí a tvarov vám umožní zladiť ten správny výrobok s vašim apartmánom.

  

Dodatočné parametre

Kategória: Soklové lišty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
kolekcia: Cezar soklové lišty Elegance
? Farba: Biela
? Rozmer: 2440 x 19 x 19 mm
Výška mm: 19
Materiál: polystyrén
? Montáž: pomocou skrutiek
nálada: svetlá
Štýl: jednofarebné
formát: podlahová lišta

videá