Polystyrénové lišty - LPC-20- 108x15,9mm Cezar L=2,44m

Kód: 101 899133 101T 862465 Zvoľte variant
New
Značka: Cezar
€15,18 / ks €15,68 / ks od €15,18 / ks
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant

Polystyrénové lišty - LPC-20- 108x15.9mm Cezar L=2.44m

Soklová lišta Elegance predstavuje elegantný doplnok k podlahe. Je vyrobená z extrudovaného polystyrénu, materiálu, ktorý zabezpečuje tepelnú izoláciu a je vodeodolný. Je to praktické zakončenie podlahy a zároveň prepojenie so stenou.

Dimensions: 2440 x 108 x 15.9 mm

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénové lišty - LPC-20- 108x15,9mm Caesar L = 2,44m

Elegancia, ktorú si dovolil Caesar

Elegantné výlisky z extrudovaného polystyrénu sú novinkami, ktoré si postupne získavajú uznanie aj u najnáročnejších zákazníkov. Okrem elegantného vzhľadu majú viacero výhod, medzi ktoré patrí aj možnosť vybrať si farbu lišty a lištu natrieť rovnakou farbou, akou máte stenu. Vznikne tak akýsi monolit s atraktívnym vzhľadom. Medzi ďalšie výhody patrí odolnosť proti vlhkosti, možnosť prekrytia káblov elektrospotrebičov a papierových tapiet a v neposlednom rade aj životnosť výrobku.

 

Elegantné lamely sa navyše ľahko strihajú a montujú a vytvárajú neviditeľné spoje. Elegantné pruhy sú pripevnené štukovou prácou - rýchlo lepidlom Creativa. Široká škála rôznych veľkostí a tvarov vám umožní nájsť ten správny produkt pre váš domov.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Soklové lišty
Záruka: 2 roky
kolekcia: Cezar soklové lišty Elegance
? Farba: Biela
? Rozmer: 2440 x 108 x 15,9 mm
Výška mm: 108
Materiál: polystyrén
? Montáž: pomocou skrutiek
nálada: svetlá
Štýl: jednofarebné
formát: podlahová lišta

YouTube videos

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pri renovácii či výstavbe domu je dôležitý výber správnych materiálov a príslušenstva. Ak sa zameriavate na dokonalé detaily vo vašom domove, určite sa nevyhnete výberu správnych podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. V dnešnej dobe existuje množstvo značiek, ktoré ponúkajú podobné výrobky, no ak hľadáte kvalitné a funkčné riešenia, určite by ste si mali všimnúť poľskú značku Cezar.

Cezar je spoločnosť založená v roku 1992, ktorá sa špecializuje na výrobu podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. Sú jedným z najväčších výrobcov v Poľsku a ich produkty sú dostupné v mnohých krajinách Európy. Značka Cezar má jednoznačnú výhodu vďaka tomu, že používa iba prvotriedne suroviny, ktoré sú starostlivo vyberané a testované, aby sa zaručila kvalita a trvanlivosť ich produktov. Tým, že sú všetky ich výrobky vyrobené v Poľsku, môžu byť aj cenovo dostupnejšie pre zákazníkov. Cezar vyrába niekoľko druhov lišt, od podlahových lišt po soklové lišty a doplnky, ktoré dokážu vylepšiť vzhľad interiéru a zároveň slúžia ako ochrana pred tým, aby sa stena alebo podlaha poškodila a aby sa do medzeri medzi nimi dostala voda, prípadne iné nečistoty.